Меню KDT

logo.jpeg?_=1603470867

НҰР-СҰЛТАН ҚАЛАСЫ "№65 МЕКТЕП - ГИМНАЗИЯ" КММ САЙТЫНА ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР!
  • ru
  • kz
  • en
  • Название страницы

                                                         

    Келешек ұрпақты оқыту кешенді және көп қырлы үдеріс

              2015-2016 оқу жылында №65 мектеп-гимназиясының әдістемелік жұмыста  педагогикалық ұжымға жетекшілік етудің үш талабы:

    - ортақ ұстаным мен құндылықтарды қалыптастыру;
    - мектепте көшбасшылықты қолдау, оны басқару;
    -тиісті жеке қасиеттердің, әлеуметтік дағдылардың болуы және адамдармен қарым-қатынас жасау өнерін игері.
     Көшбасшылық – ол басқарудың барлық оқушылардың табысты оқып, жоғары нәтижелерге қол жеткізуін қамтамасыз ете отырып, оқыту туралы ортақ ұстаным қалыптастыру жұмысына жетекшілік ететін, мықты ұйымдастырушылық миссиясы бар және оқушылардың үлгеріміне үлкен үміт артатын интерактивты үдеріс.
    Осы игі мақсаттарды жүзеге асыруда мектеп-гимназия педагогикалық ұжымыда жұмыс атқаруда.
    2015 жылы 28 тамызда  педагогикалық кеңес аясында
    «Мектептің білім беру жүйесін жаңа талаптар бойынша жоспарлау» тақырыбындағы коучинг-сессияны І деңгейдің сертификатталған мұғалімдері Ж.Бодаева, П.Байташева мен А.Сердынбаева өткізді. Мақсаты: мектеп-гимназия
    жұмысын жоспарлауда білім беру мазмұнына жаңарту еңгізу, жұмыстың тиімділігін арттыру.
       

    Осы оқу жылының бірінші Әдістемелік кеңес аясында мектеп-гимназия директорының ғылыми-әдістемелік жұмысы бойынша орынбасары Қ.Ботабекова «Оқу-тәрбие үрдісін нормативті-құқықтық қамтамасыз ету» тақырыбында коучинг-сессия өткізді. Педагогикалық ұжым он үш шығармашылық топқа бөлініп ҚР Заңдары мен нормативті-құқықтық актілерін қарастырды:

                -«ҚР Конституциясы;

                - «ҚР «Білім туралы Заңы»;

                - «ҚР сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы Заңы»;

                - «ҚР баланың құқықтары туралы»

                -«ҚР 2011 – 2020 жылдарға арналған Мемлекеттік білімді дамыту бағдарламасы»;

                - «2015-2016 оқу жылында ҚР жалпы орта білім беретін ұйымдарында ғылым  

                   негіздерін оқытудың ерекшеліктері туралы. Әдістемелік нұсқау хат» ;

                - «ҚР Еңбек кодексі»;

                - «ҚР «Тіл туралы Заңы»;

                – «12-жылдық білім беру концепциясы»;

    №1   Шығармашылық топ «Диалог»

    Жетешісі: Нарбутина Р.С.

    1. Аблкаирова Айман Бактыгалиевна                                7. Шаяхметова Анар Ермухановна
    2. Даутова Жанбике Шариповна                                        8. Бакыт Рауан Зарипқызы
    3. Абуова Куралай Махметовна                                         9. Давлетбаева Нурлыгуль Ибрахимовна
    4. Кабылдина Гульмира Кабидоллаевна                            10. Ерман Айгуль Смагуловна
    5. Кадырова Ботагоз Даулетовна
    6. Жумашева Амида Абдуллаевна

     

    Шығармашылық топ №2   «Надежда»
    Жетешісі: Демесова Г.К.

    1. Тыныкеновна Бакытгуль Каримовна                            4.Жирембаева Гульнур Алимбековна
    2. Уримбаева Разия Хамзиевна                                        5.Жылкыбаева Нургул Талгатовна
    3. Мауенова Молдир Макимовна                                      6.Ибраева Айгерим Альдибаевна

     

    Шығармашылық топ №3   «Қамқор»

    Жетешісі: Тойшиева Л. Ж.

    1. Ахметова Марал Әліасқарқызы                                7.Баянова Алтынай Қойшебекқызы
    2. Бижигитова Сауле  Мекенбаевна                             8.Бодракова Айгуль Мукашовна
    3. Махметова Алия Айтмағамбетовна                           9.Самбетбаева Багила Болатбайқызы
    4. Мамыканова Гулнар Агзамовна                               10.Есмагамбетова Сауле Рахимбековна
    5. Бошпанова Зауреш  Ахметовна                               11.Исмайлова Бахытгуль Ануарбековна
    6. Шаимова Гулмира Кабдуловна                                12.Тойшыбай Бердигуль

     

    Шығармашылық топ №4   «Сапа»
    Жетешісі: Байташева П.К.

    1. Рахметова Алия Алматовна                                   7.Апарова Гулжан Есетовна
    2. Абдилова Жанат Тұрдыбайқызы                            8.Аселбек Құттыбек
    3. Абулхалыкова Мариям Жолаушевна                     9.Манабаева Айдана Төлеубекқызы
    4. Набиев Саят  Талғатұлы                                       10.Камзин  Айбек Есенгелдіұлы
    5. Сатылғанов Әзірет Барболович                             11.Смагулов Акан Қойшыбаевич
    6. Қыдыргелдин Бейбіт Советович                            12.Умаров Дулат Союзбекович

     

    Шығармашылық топ №5   «Friendship»

    Жетешісі: Жанабилова Г.М.

    1. Ихсанова Бибигуль Салыховна                                      7. Талипова Айнұр Сержановна
    2. Искакова Алия Айтказовна                                            8. Даримбаева Нұргүл Нуридновна
    3. Сарсенова Алтынкүл Бейсенқызы                                  9. Ельясова Айгерим Жанбосыновна
    4. Қыдырмолдина Меруерт Серікқызы                              10. Жингылбаева Баян  Шынбергеновна
    5. Ержанова Анар Альжановна                                         11.Кусаинова  Айгерим  Мараловна
    6. Бекетаева Динара Қайратовна                                     12.Медетбекова Балнұр Сакенқызы

         

    Шығармашылық топ №6   «Мақсат»

    Жетешісі: Сердынбаева А.П.

    1. Аргимбаева Гульнар Ахметбековна                              6.Сейдахметова Тыныс Сергазиевна
    2. Жұмағұлова Шолпан Амантаевна                                 7.Қажыбаева Гульжан Жумадиловна
    3. СатылғановаМариям Барболовна                                 8.Тұрғанбекова Орынбасар Мусаевна
    4. Муканова ГүлсанаСарсенбековна                                9.Есенбекова Кенжегуль Куанышевна
    5. Көшкібай Гүлбаршін Бақытқызы

     

    Шығармашылық топ №7  «Кәусәр»                           Шығармашылық топ №8  «Бастау»

    Жетешісі: Файзулина Б.Б                                              Жетешісі: Теменова С.Е.

     

    1. Бекмуханбетова Гүлнар Ризабековна                           1.Забикулла Жанель Олжабайқызы
    2. Тасымова Гүлбаршын                                                   2.Бекишева Асель Олжабайқызы
    3. Темиржанова Қымбат Естаевна                                     3.Сейтбекова Айгерим Жолдасовна
    4. Әсет Ахбота                                                                 4.Сейткасымова Шынар Куандыковна
    5. Утеғалиева Мариям Мадиевна                                      5.Файзуллина Саулежан Уазировна
    6. Мухарова Ләззат                                                         6.Кадырменова Гульнар Тлеугабыловна
    7. Камзаев Қуаныш Құманбекұлы                                    7.Эмбердиева Зулфия Бақтиярбекқызы
    8. Карамурзина Жанна Газизовна                                    8.Ауезханов Асем Манановна
    9. Куспанова Шолпан Жалеловна                                    9.Бегимбетова  Назира  Серикбаевна
    10. Исаева Манура Нурлановна

     

    Шығармашылық топ №9  «Парасат»                           Шығармашылық топ №10 «Талап»

    Жетешісі: Акылбекова Л.М.                                           Жетешісі: Курмашева И.Ж.

    1.Мухамадиева Жансулу Жумайқызы                                1. Кабдекина Амангүл Мукаметбековна
    2. Алжанова Сабира Жайсанбайқызы                                 2. Ахмадиева Мариям Андыровна
    3. Босжигитова Роза Каблашевна                                        3. Босжигитова Роза Каблашевна
    4. Батима  Дайырхановна                                                    4. Жуматаева Гулжазира Жуматовна
    5. Исабекова Марина Сериковна                                         5. Исабекова Марина Сериковна
    6. Сапаргалиева Жулдуз  Сериковна                                  6. Сапаргалиева Жулдуз  Сериковна
    7. Қанат  Диекенқызы                                                         7. Жылқыбаева Венера Айдарханқызы
    8. Шолпан  Ермекбайқызы                                                   8. Баталова ГульсумСериковна
    9. Тлеубаева  Асылжан Жумабаевна                                    9. Тлеубаева  Асылжан Жумабаевна
    10. Шабанбаев Куат Копбаевич                                          10. Шабанбаев Куат Копбаевич
    11. Нургалиева Алтын Каиркеновна                                    11. Нургалиева Алтын Каиркеновна
    12. Мурзагулова Марина Сеиловна                                     12. Мурзагулова Марина Сеиловна                                                                                                                      13. БаймағанбетМекенбикеҚияшқызы                                                                                                                           14. Калижанова Галина Кыздарбековна


    Шығармашылық топ №11 «Идея»
    Жетешісі: Чуракова Е.И.

    1. Тауболдиева Жанар Кидирбаевна
    2. Сыбанбаева Бақыт Мусақызы
    3. Бейсембина Айгуль Аукебаевна
    4. Сейтагзам Баршагүл
    5. Хасанова Сауле Какеновна
    6. Шатаманова Анар Каиргелдиновна
    7. Смагулова Умсынган Каиыржановна

    №12  Шығармашылық топ «Ынтымақ»                                №13 Шығармашылық топ «Интегралл»
    Жетешісі: Елизекова Н.А.                                                          Жетешісі: Бодаева Ж.А.

    1. Мусина Ерке Саясатовна                                                         1. Смаилов Нурлан Камиевич
    2. Рахимбеков Бекзат Кудайбергенович                                      2. Сейдахмет Кулпаш Булегенқызы
    3. Биболатова Жадыра Мамыковна                                              3.Жұмабек Ибадат
    4. Каирбеков Беркут Кайсарбекович                                           4.Бекей Роза Едігейқызы
    5. Елекеева Нургуль Жақсыбековна                                            5. Бижанова Гулжан Амзеевна
    6. Даулетова Сауле                                                                     6. Абай Айгул
    7. Саугамбаева Нургул Юсунтаевна                                             7. Жунусова Гулжан Киниятовна
    8. Бахалиева Гульшара Ахметалиевна                                         8. Оспанов Даурен Қайырбекович
    9. Абилов Зейнолла Сейтканович                                                9. Смайлова Халима Рахимжанова
    10. Буран Лиза                                                                          10.Кулмагамбетова Салтанат
    11. Каскулакова Кымбат Оспановна                                           11. Аманова Айгерим Кайратовна
    12. Солтанбеков Нуржан Мукаметбекович                                  12. Рамазанова Жанар Ермековна
                                                                                                     13. Баймұратова Салтанат 
                                                                                                     14. Алимбеков Даулет Даутбекович
                                                                                                     15. Қиялбаева Бақытжамал
                                                                                                     16. Оспанов Даурен Қайырбекович

     








    Послание
    Президента

    blog1.jpg?_=1603607207
    Директордың қабылдау уақыты: Дүйсенбі - Жұма: 10.00 - 16:00 Түскі үзіліс: 13:00 - 14:00

    Рухани жаңғыру

    Оцените школьный сайт:

    Дауыс беру

    Полезные ссылки