Меню KDT

logo.jpeg?_=1603470867

НҰР-СҰЛТАН ҚАЛАСЫ "№65 МЕКТЕП - ГИМНАЗИЯ" КММ САЙТЫНА ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР!
  • ru
  • kz
  • en
  • Все новости

    Категории

    Мектепшілік олимпиада

    09.11.2019ж мектебімізде болып өткен 8-11-сынып оқушылары арасындағы мектепішілік пән олимпиадасының қорытындысы. 1-орын алған оқушылардың тізімі:

    09.11.2019ж мектебімізде болып өткен 8-11-сынып оқушылары арасындағы мектепішілік пән олимпиадасының қорытындысы. 1-орын алған оқушылардың тізімі:
    Қазақ тілі мен әдебиеті қазақ сыныптарында:
    1. 8-сынып оқушысы- Алибекова Аяулым, жетекшісі: Теміржанова Қ.Е.
    2. 9-сынып оқушысы-Қайырғали Диана, жетекшісі: Мырзахметова М.А.
    3. 10-сынып оқушысы- Казбанова Дильназ, жетекшісі: Рахметуллина Г.Е.
    4. 11-сынып оқушысы-Абдимурат Марал, жетекшісі:Уйсунбаева А.К..
    Қазақ тілі мен әдебиеті орыс сыныптарында:
    5. 8-сынып оқушысы- Леухина Мария, жетекшісі: Адепбаева М.М.
    6. 9-сынып оқушысы- Гараева Мариям, Петрашева Марина, жетекшісі: Актайлакова Д.Ғ.
    7. 10-сынып оқушысы- Кутиева Тамила, жетекшісі: Аргимбаева Г.А.
    8. 11-сынып оқушысы-Мадинова Жібек, жетекшісі: Актайлакова Д.Ғ.
    Ағылшын тілі қазақ, орыс сыныптарында:
    9. 8-сынып оқушысы- Искак Дамиля, жетекшісі: Искакова А.А.
    10. 9-сынып оқушысы-Забиров Арман, жетекшісі: Искакова А.А.
    11. 10-сынып оқушысы-Аманова Айым, жетекшісі: Бекетаева Д.Б.
    12. 11-сынып оқушысы-Едигеева Сағдат, жетекшісі: Искакова А.А.
    Орыс тілі мен әдебиеті қазақ, орыс сыныптарында:
    1. 8-сынып оқушысы- Оразбек Даяна, жетекшісі: Абуова К.М.
    2. 9-сынып оқушысы-Кайрат Амина, жетекшісі: Утегенова Х.К.
    3. 10-сынып оқушысы-Байбурина Акжан, жетекшісі: Утегенова Х.К.
    4. 11-сынып оқушысы- Шапкынова Альбина, жетекшісі: Абуова К.М.
    5. 8-сынып оқушысы- Адылханова Аружан, жетекшісі: Даутова Ж.Ш.
    6. 9-сынып оқушысы-Тлеугабылова Жадыра, жетекшісі: Аблкаирова А.Б.
    7. 10-сынып оқушысы-Иксанова Суфия, жетекшісі: Даутова Ж.Ш.
    8. 11-сынып оқушысы-Шаримов Расул, жетекшісі: Даутова Ж.Ш.
    Математика пәні:
    1. 8-сынып оқушысы- Бекишев Юсуф, жетекшісі: Смаилова Х.Р
    2. 9-сынып оқушысы-Жамшит Н, жетекшісі: Абай Айгул
    3. 10-сынып оқушысы-Әбдалиева Сымбат, жетекшісі: Бекей Роза Едигеевна
    4. 11-сынып оқушысы-Жайыков Рустам, Барлыбаев Нурмухамед, жетекшісі: Жунусова Гульжан Киниятовна, Бекей Роза Едигеевна.
    Физика пәні қазақ, орыс сыныптарында:
    1. 8-сынып оқушысы- Орынбасар Саида, жетекшісі: Бижанова Н.А.
    2. 9-сынып оқушысы-Табулдин Айсултан, жетекшісі: Аханова Г.Б.
    3. 11-сынып оқушысы-Байкенов Арсен, жетекшісі: Бижанова Н.А.
    Қазақстан тарихы, құқық пәндері:
    1. 8-сынып оқушысы- Жаңабай Арайлым, жетекшісі: Байташева Ф.К.
    2. 9-сынып оқушысы-Сайлау Нұрлыжан, жетекшісі: Ералиева З.Е.
    3. 10-сынып оқушысы-Тұрсынқанова Балжан, жетекшісі: Ивинина А.Ж.
    4. 11-сынып оқушысы-Сақтапберген Асылжан, жетекшісі: Абдилова Ж.Т.
    Құқық пәні бойынша
    5. 8-сынып оқушысы- Амантай Ернияз, жетекшісі: Байташева Ф.К.
    6. 9-сынып оқушысы-Абдрахманова Әсем, жетекшісі: Ералиева З.Е.
    7. 10-сынып оқушысы-Жиенбек Ақмарал, жетекшісі: Аяпбергенова К.Д.
    8. 11-сынып оқушысы-Хайрханова Толғанай, жетекшісі: Абдилова Ж.Т.
    Биология, химия пәндері қазақ, орыс сыныптарында:
    1. 8-сынып оқушысы-Таженова Алия, жетекшісі: Скакова Г.К.
    2. 9-сынып оқушысы-Майлыбай Шұғыла, жетекшісі: Скакова Г.К.
    3. 10-сынып оқушысы-Бейсембеков М., жетекшісі: Скакова Г.К.
    Биология пәні бойынша
    4. 8-сынып оқушысы- Жөгібек Дария, жетекшісі: Кузманова Л,Б.
    11-сынып оқушысы-Ускенбай Арайлым, жетекшісі: Кузманова Л.Б
    Оқушыларды аудандық кезеңге дайындау пән жетекшілеріне тапсырылды. Оқушыларға сәттілік тілейміз!!!





    11.11.2019
    0


    Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь

    Послание
    Президента

    blog1.jpg?_=1603607207
    Директордың қабылдау уақыты: Дүйсенбі - Жұма: 10.00 - 16:00 Түскі үзіліс: 13:00 - 14:00

    Рухани жаңғыру

    Оцените школьный сайт:

    Дауыс беру

    Полезные ссылки